VI wygrana: szklanki Primavera

IMG_20150421_195310

Dzisiejsza przesyłka niespodzianką nie była, bo firma kurierska dostarczająca paczkę wysłała mi od wczoraj 3 wiadomości e-mail dotyczące przesyłki. W tym miejscu firmę DHL należy pochwalić za wysoki poziom usługi;)
Dostarczone szklanki, które wygrałam w konkursie wody źródlanej Primavera znacząco różnią się od tych przedstawionych na stronie konkursowej: tamte były z szarym logo i ciekawym niebieskim denkiem. Z pewnością ładniejsze, ale te, które otrzymałam ze względu na mało widoczny napis i brak kolorów świetnie będą nadawać się również do deserów;)
Potrzebowałam szklanek o takim kształcie (te są może troszkę za duże) właśnie do tego, abym mogła podawać w nich desery. W ramach „odzysku” kilka podobnych szklaneczek mam jako pozostałość ze świeczek kupionych w Ikea. Szklanki te są grube i żaroodporne więc nawet wytrzymują temperaturę w piekarniku, ale niestety od jakiegoś czasu świeczki dostępne są w zmienionej, nie rozszerzanej ku górze szklance.
Szklanki od Primavery są ze średnio grubego szkła i z pewnością nie wytrzymają temperatury pieczenia.

Na poniższym zdjęciu wygrana szklanka i szklanki po świeczkach z Ikea:

IMG_20150421_195508

Gürallar ArtCraft Komplet 6 szklanek 265 ml HERA, cena w sklepie internetowym imamywszystko.pl to: 15,38 zł czyli taaaniutko;D (nie licząc 18 zł za dostawę…)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>