Odkryj co może zboże- nowość od Lubelli

Kolejna akcja ambasadorka na Streetcom. Lubię tego typu akcje, bo zawsze jest możliwość spróbowania nowego produktu we wszystkich wersjach smakowych. Tak było i tym razem- otrzymałam 4 nowe smaki płatków – po dwa opakowania każdego z nich (dla siebie i do dzielenia się ze znajomymi).

Lubella już od lat czerpie inspirację ze zbóż. Dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy i pasji – wykorzystuje cały ich potencjał. Tym razem – stworzyła innowacyjne płatki, jakich jeszcze nie było. Jęczmień, żyto, pszenica i ryż – te zboża w wydaniu Lubelli zaskoczą każdego. Każdy z wariantów zbożowych płatków ma inne, unikalne dodatki – dla przyjemności, lekkości, sylwetki i… chrupania! Wszystkie łączy jedno – siła zbóż.

1. Płatki pszenne z otrębami (dla przyjemności) z puffem z pszenicy i płatkami w czekoladzie – moje ulubione ;) Brakuje mi w nich więcej czekoladowych płatków, ale i tak są przepyszne.

2. Płatki jęczmienne (dla chrupania) z crunchem jęczmiennym i prażonymi ziarnami dyni i słonecznika- zaszczytne miejsce drugie. Lekko słodkie, ale nie za słodkie. Przyjemnie chrupią;)

3. Płatki żytnie (dla sylwetki) z puffem z żyta i czarną porzeczką- Misiulowe pierwsze miejsce. Ja jednak wolę słodsze wersje. Za mało owoców, chętnie dosypałabym jeszcze garść na paczkę;)

4. Płatki ryżowe (dla lekkości) z crunchem ryżowym i żurawiną- po prostu inne;p Bardzo lekkie.

2 komentarzy


  1. Miałem okazję spróbować ten nowy produkt lubelli, szczególnie, że bardzo zdziwiłem się reklamami, zawsze myślałem że poza makarony ten producent nie wyjdzie, a tu taki krok w stronę eko-żywności. Ten słoiczek to do dostania w sklepach czy gadżet od dostawcy do testów? :)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>