Podsumowanie miesiąca- LUTY

Luty uznaję za udany miesiąc. Lenistwo mnie nie opuszczało, ale pomimo wszystko przyszło do mnie kilka paczek, a w nich sporo kosmetyków, kolejne nowości książkowe, gadżety do kuchni i spożywka. Bardzo zadowolona jestem z książek. Co roku na początku stycznia udawało mi się kupić książki w mocno promocyjnych cenach- w ubiegłym roku kupiłam 7 książek w Auchan po 2 i 3 zł! Wprawdzie nie nowości, ale za taką cenę jestem w stanie wszystko przeczytać ;) A w tym roku upolowałam tylko jedną! Czułam się bardzo zawiedziona ale teraz mam 4 nowości wydawnicze i kolejna ma przyjść :)
Po kolei moje lutowe zdobycze:

6. Miesiąc rozpoczął się dwoma książkami: „U stóp bogini”
Chitra Banerjee Divakaruni (39,90 zł) i „Cztery pory roku w afgańskiej wiosce. Reportaże o wyplataniu dywanów” Anna Badkhen (39,90 zł)

7. Foremki na ciastka z konkursu Kamis (2 x 29 zł). Szkoda że przyszły po świętach;p Jedne ledwie doszły przez zawirowania z pocztą… Ginęły mi paczki;/ Teraz awizo ma być generowane automatycznie i wysyłane smsem więc mam nadzieję że już nie będzie problemów z nieuczciwymi (bądź leniwymi) pracownikami poczty.

8. Stojak na przyprawy Kamis (99 zł) z loterii podczas której wygrałam w każdym z czterech etapów (młynki elektryczne, noże, młynek drewniany). Niestety już koniec kamisowej przygody. Czekam na jeszcze jeden stojak z rezerw.

9. Maybelline Baby Lips Balm & Blush 3,5g W Balsam do ust 02 Flirty Pink (13,50 zł)- coś, czego chyba jeszcze nie ma w sklepach stacjonarnych. Super trafiony kolor;)

10. ZAJADEX Pomadka na zajady i problemy skóry ust z tlenkiem cynku, witaminami A, E, F i ekstraktem z szałwii lekarskiej (11,59 zł)
Krem CC Kolastyna (17,99 zł)

11. Olejek do ciała JAŚMIN INDYJSKI. 210ml (36,99 zł)
Błyszczyk Bell Shiny 8,99 zł
Pomadka w płynie Bell Mat 8,99 zł
Błyszczyk P2 (pomarańczowy ale całkiem niezły ;) ) 24,99 zł
Książka „Świąteczna kafejka” Amanda Prowse 36,90 zł

12. Zwrot za ketchup Delavey 4,75 zł
13. Zwrot za balsam Dove 14,99 zł i żel pod prysznic Dove 12,99 zł

Dostałam się także do dwóch akcji testerskich- jogurtów Activia i kaszek Smakija.

Razem: 429,47 zł

2 komentarzy

    1. Joanna

      Dzięki ;) Szału nie ma ale w tym roku błyszczyków już kupować nie muszę ;)

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>